Velké přípravy se rozjíždějí

Prosinec 21st, 2015 by

Veselka, to je často hrdinská záležitost. Vždyť jenom samotná organizace vás může porazit na kolena a vzít veškerou chuť! Nejeden pár se rozešel právě při nachystávání všeho veselí. Je dobré nic nepřehánět a nechtít se vyrovnat velkým svatbám, které vidíme v amerických telenovelách. Nedejte si namluvit, že vše musí být v honosném stylu. Často stačí mít jednoduše ušité šaty a můžete být královnou celé akce. A právě k těmto velkým přípravám patří i svatební oznámení! Věnujte mu náležitou pozornost.

Organizace

Svatební oznámení patří k organizaci veselky. Často si nevěsta chce dopřát kvalitní kadeřnici a salón, ale na samotnou textaci a vzhled této důležité kartičky se toliko nedbá a to může být velká škoda. Copak chcete, aby vás vaše okolí pomluvilo? Vždyť tato kartička je vaší vizitkou, vizitkou vašeho vkusu, duše a kreativity!

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velké přípravy se rozjíždějí

LED žárovky

Prosinec 17th, 2015 by

Chcete mít lepší světlo v domově? Pořiďte si LED žárovky, které Vám to splní. Dovážíme je z Německa a tak nabízíme to nejkvalitnější. Můžete rozsvítit svůj domov nebo kancelář za nízkou cenu. V naší sekci „Úspora s LED“ si můžete stáhnout kalkulačku, kde si spočítáte, kolik ušetříte. S námi kupujete kvalitu.
LED žárovkynabízíme v provedení se všemi paticemi, které se v České republice používají. Používání LED žárovky má mnoho výhod. Mezi ně patří dlouhá životnost nebo odolnost vůči nárazům. Využijete jistě také možnost častého spínání. Požadavky na proud a napětí jsou velmi nízké. Velká výhoda je i životnost, která dosahuje až 100 000 hodin.

Cena

Pořizovací cena je samozřejmě vyšší než u normálních žárovek, ale investovaná částka se Vám několikrát vrátí.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LED žárovky

U nás najdete skvělé potahové látky

Prosinec 14th, 2015 by

Jste domácí kutil a rád by jste zkusil něco nového? Což takhle udělat ze staré pohovky novou? z našeho internetového obchodu Damitex Vám poskytnou inspiraci.Tak se pusťte do toho a překvapte svou rodinu Vaší šikovností. V naší nabídce naleznete 260 látek plné různých vzorů a barev.

Potahové látky plné slunce či barvy moře, to jsou jednobarevné. Potahové látky plné květin nebo látky s netradičními vzory. Možná dáte přednost klasickým proužkům jako v kolekci JA HEDVIKA. Červenobílé proužky by jistě vypadaly velmi dobře na Vaší sedačce. Šíře látky je 140 cm.

Radost

Věříme, že naše potahové látky splnily Vaše očekávání. Od našich výrobců vybíráme jenom kvalitní látky, tak aby splňovali Vaše kritéria. Vaše spokojenost je naším cílem.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem U nás najdete skvělé potahové látky

Finanční hledisko je důležité, ale nikoliv jediné kritérium

Prosinec 8th, 2015 by

Vždy, když člověk začne uvažovat o vlastním rodinném domku, zvažuje dvě věci. Kolik ho bude stát vlastní realizace, tedy pořízení si bydlení, a kolik ho bude stát následný život v rodinném domě, jednoduše řečeno, zda tento způsob života utáhne. A proto se naši pracovníci, se kterými se spojíte, v případě zájmu pořídit si díky naší firmě nějakou hezkou dřevostavbu , budou zajímat nejen o to, kolik peněz chcete do svého nového bydlení investovat, ale také o energetickou koncepci, která s vámi bude do detailu probrána.

Pokusíme se zohlednit veškeré vaše požadavky

Naši pracovníci získali během existence firmy již spoustu bohatých zkušeností především díky nejroztodivnějším požadavkům jednotlivých klientů, takže nebude problém zapracovat do vlastní realizace ani ty vaše.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Finanční hledisko je důležité, ale nikoliv jediné kritérium

Nabídky oblečení

Prosinec 4th, 2015 by

Je fakt, že hlavní plochy nejznámějších internetových bazárků jsou přehlceny hlavně oblečením. Už to pomalu všude vypadá jako vetešnictví a lidé si docela stěžují. Dobrá organizace vládne tam, kde jsou plochy rozděleny na oddělení či sekce, tam se prodává tohle a tady zase ono. V inzercích zdarma i za peníze by to mělo pro lepší orientaci fungovat právě takhle.

Nabízená všehochuť

Lidí se zbavují nejrůznějších věcí, včetně jízdních kol, aut, nábytku. Poptávané v určitých obdobích jsou skripta a učebnice, jindy zase na paškál přijdou zvířátka. Zájemci o ně, hlaste se. Než vyrostou a přerostou nám přes hlavu. Inzerce zdarma může zobrazovat i fotografie, takže si všechna koťátka, štěňátka, andulky, morčátka a myšky pěkně prohlédněte, než o ně projevíte zájem.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nabídky oblečení

Oblíbenost našich internetových stránek

Listopad 22nd, 2015 by

Stále více lidí se vrací k zahrádkaření a věnuje se pěstování zeleniny a ovoce vlastníma rukama. Pokud mezi tyto zahrádkáře patříte i vy, možná se vám občas stane, že již předem vidíte, že úroda bude bohatá, že vaše poctivá práce se vám vyplatila. Mnohé z vás tak ale trápí otázka, co s přebytky, které sami nepotřebujete ani nedokážete zpracovat. Inzeráty jsou to nejlepší, co můžete v dané situaci udělat.
Nabídněte své přebytky z vaší zahrádky prostřednictvím inzerátů u nás! Budete překvapeni, kolik lidí vaše inzeráty osloví! Kolik lidí, si rádo zakoupí ekologicky vypěstovanou zeleninu, nestříkaná jablka nebo hrušky.

Nezmařte své úsilí

Nedopusťte, aby vaše dřina a pot, díky kterým jste dosáhli na vašich latifundiích tak skvělou úrodu, přišly vniveč. Zadejteinzeráty na vaše produkty již s předstihem a vaše pracovitost se vám vrátí zpět v podobě nějaké té korunky.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oblíbenost našich internetových stránek

Pobavte se kdykoliv

Listopad 22nd, 2015 by

Snad každý někdy zažil tu chvíli, kdy není do čeho rýpnout a kdy není zkrátka co dělat. Pokud máte tyto chvíle poslední dobou častěji, tak se tomu braňte a najděte si skvělý typ zábavy, který vám zaručeně sedne a který vás spolehlivě zabaví. Naše skvělé online webhry představují opravdu skvělou zábavu pro každého, kdo má zájem o to, pobavit sena skvělé úrovni a zajistit si zábavu na celé odpoledne.

Není to jen pro děti

Možná si řeknete, že hraní her je pouze pro děti. Není tomu ale tak, tyto skvělé online 1001 hry dokážou naprosto perfektně pobavit i dospělého, který se bude divit, kolik zábavy to dokáže přinést. Užívejte si i vy perfektní a skvělou legraci, která vás čeká. Na internetu je spousta zábavy, ale pokud nevíte, kam sáhnout, tak sáhněte po jistotě, protože s nám s rozhodně nudit nebudete.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pobavte se kdykoliv

Jejich koupě se Vám vyplatí

Listopad 19th, 2015 by

Bytový prostor není nikdy tak velký, jak bychom si přáli. Ovšem je možné ho malým trikem alespoň o něco zvětšit. Stačí si jen prohlédnout náš katalog výrobků. Najdete v něm mnoho druhů nábytku a mezi ním i vestavěné skříně Praha . Jejich největší plusem je samozřejmě nulová náročnost na prostor. Naši zaměstnanci je prostě uloží do zdi a Vy z nich uvidíte maximálně posuvné dveře. Vyplatí se ale i po stránce finanční.

Speciální 3D program

Většina firem dá svým zákazníkům možnost vybrat si pouze barvu, popřípadě materiál, z jakého bude nábytek vyroben. My se snažíme se našim zákazníkům věnovat o trochu víc a byli bychom rádi, aby byli s našimi výrobky spokojeni. Proto se mohou všichni zájemci z řad zákazníků zcela zdarma podílet na celkovém vzezření vestavěných skříní Praha. Je to možné hlavně díky našemu 3D programu.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jejich koupě se Vám vyplatí

Sen z dětství

Listopad 18th, 2015 by

Snad každá žena si ve svém dětství představovala svou svatbu. Jak v nádherných bílých šatech kráčí uličkou snubní prsteny ,na jejímž konci čeká její princ, který ji navlékne ten krásný zlatý kroužek. Pokud jste se i vy ocitla v okamžiku, kdy se tato kouzelná chvíle nezadržitelně blíží, pak chcete, aby ten šperk, který si vyměníte, byl naprosto dokonalý a podle vašich představ. Pokud opravdu chcete kouzelné snubní prsteny, pak jste na správném místě.
 

Vsaďte na dokonalost

Pokud navštívíte mou galerii, najdete zde velký výběr prstenů, které mohou sloužit jako inspirace. Pokud již ale máte jasnou představu, která se liší od všech šperků, které jste viděli, předneste mi váš návrh a já vám zhotovím šperk přesně podle vašeho přání. Vyrábím ručně, proto mohu zaručit naprostou kvalitu a dodržení vámi daných rozměrů. Vsaďte na jistotu.
 

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sen z dětství

Partnerská hádka

Listopad 18th, 2015 by

Hádka Aleny a Petra nebrala konce. Každý z nich byl přesvědčen o své pravdě a tak nebylo divu, že si od sebe potřebovali odpočinout. A v čem byli ve sporu? On tvrdil, že pouze krátkodobá půjčka je pro něj akceptovatelná. Ona si zase stála za svým, že je ideální velká hypotéka, za kterou si pořídí úplně všechno a budou moci plnohodnotně žít. Jinak by to podle ní bylo neustálé a několikaleté omezování.

Bydlení za babku

Ondra s Petrem hledali levný podnájem. Studovali vysokou školu a oba měli brigádu, ale stejně, na vyskakování to rozhodně nebylo. Na doporučení kamaráda našli skvělé bydlení za dva tisíce měsíčně. Stačilo jen sousedům občas donést těžký nákup nebo s jinou těžší činností, na kterou už sami nestačili. Studentské bydlení za babku si užívali čtyři roky a rozhodně nikdy na něj nezapomenou. 

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Partnerská hádka